Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Interreg Lakes connect – ludzie, którzy chronią nasze jeziora

Czas szybko ucieka, a realizacja projektu Interreg Lakes connect zbliża się ku końcowi. Zgodnie z założeniami, projekt będzie trwać do maja 2024 roku. Jednak warto pamiętać, że projekty to przede wszystkim ludzie, a w przypadku Interreg Lakes connect, to ludzie, którzy wspólnie pracują, aby chronić czystość naszych jezior.

Różnorodne środowiska, wspólny cel:

Projekt angażuje różnorodnych interesariuszy pracujących nad ochroną czystości jezior, w tym pracowników z różnych wydziałów Uniwersytetu Warszawskiego i innych uczelni, pracowników instytucji partnerskich z Polski, Litwy i Łotwy, naukowców, przedstawicieli administracji publicznej, władz oraz organizacji pozarządowych. To różnorodne środowiska, które współpracują i dzielą się doświadczeniami i wiedzą, aby osiągnąć wspólny cel.

Poznaj ludzi za projektem:

Z tej okazji pragniemy przybliżyć  sylwetki niektórych osób zaangażowanych w projekt Interreg Lakes connect. Zapraszamy do bliższego poznania naszych twarzy, historii projektowych i spostrzeżeń z realizacji projektu.

 

 

Interreg Lakes connect:

Projekt Lakes Connect jest współfinansowany ze środków Programu Interreg Region Morza Bałtyckiego 2021 – 2027 (Priorytet 2. Społeczeństwa rozważnie korzystające z wody, nr projektu #S008).

Naszą aktywność można śledzić na stronie internetowej programu Interreg Batic Sea Region Lakes connect: https://interreg-baltic.eu/project/lakes-connect/.

CNBCh UW jest liderem projektu Lakes Connect. Projekt jest realizowany przez Grupę Badawczą – Analityczne Centrum Eksperckie – kierowaną przez prof. dr hab. Ewę Bulską.

 

Lakes-connect_Logo_Standard_medium.png (1220×516)