Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Wspólpraca

Nauka_UW_064_©Uniwersytet_Warszawski (2

 

Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych UW

współpracuje z ośrodkami naukowymi w kraju i za granicą, jednostkami sektora publicznego, a także partnerami ze świata biznesu.

Oferta Centrum skierowana jest do przedsiębiorstw z wielu branż m.in. laboratoryjnej, ochrony środowiska, chemicznej, rolno-spożywczej, paliwowoenergetycznej, medycznej i farmaceutycznej.

Jak z nami współpracować?

Można nas odwiedzić bezpośrednio w budynku CNBCh UW , na Kampusie Ochota, i przy kawie omówić z nami istotny dla Państwa problem badawczy.

Można też do nas napisać: wspolpraca@cnbc.uw.edu.pl lub zadzwonić: 22 55 26 605, lub 22 55 26 711. 

Zachęcamy do opowiedzenia nam o swoim pomyśle lub problemie.
Nasz zespół postara się znaleźć odpowiednich naukowców, którzy będą w stanie kompleksowo spojrzeć na zagadnienie i zaproponować optymalne rozwiązanie.

Następnie umówimy wspólne spotkanie na którym będziemy mogli omówić szczegóły techniczne projektu i ustalić kwestie finansowe, podpisać umowę o współpracy oraz o zachowaniu poufności. Biuro zajmuje się wszystkimi zagadnieniami administracyjnymi po stronie UW oraz aktywnie włącza się w przygotowanie wniosków projektowych na finansowanie prac badawczych ze źródeł zewnętrznych takich jak: NCBiR, PARP itp.