• Polski
  • English

Informacje Kontaktowe

Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego
ul. Żwirki i Wigury 101
02-089 Warszawa

Portiernia
telefon: (48 22) 55 26 553

Sekretariat Administracji
telefon: (48 22) 55 26 524
e-mail:sekretariat.adm@cnbc.uw.edu.pl

 

 

 

 

Spis pracowników naukowych pracujących w CNBCh UW
(aby uzyskać połączenie z numerami poniżej, dzwoniąc z zewnątrz należy wybrać 22 55 26 XXX)

Imię i nazwisko nr telefonu nr pok nazwa jednostki/zespołu
Abramchuk Marina 26 621 1.135 Zakład Ekologii Roślin i Ochrony Środowiska
Babkiewicz Ewa 26 518 5.07 Ekologia Siedlisk i Organizmów Wodnych
Bąk Joanna dr Laboratorium Rentgenowskich Badań Strukturalnych
Bąk Krzysztof 3.112 Laboratorium Chemii Supramolekularnej
Bednarska Anna 26 568 5.20 Ekologia Siedlisk i Organizmów Wodnych
Berbeć Sylwia Materiały dl Biosensorów
Bernatowicz Piotr dr 26 562 1.46 Zakład Paleologii i Ewolucji
Biesaga Magdalena dr hab. 26 602 2.27 Chemia Atmosfery
Bilewicz Renata prof. dr hab. 26 547 4.04 Laboratorium Bionanostruktur
Bojarowski Sławomir Laboratorium Rentgenowskich Badań Strukturalnych
Boros - Majewska Joanna dr inż 3.129 Grupa Biologii Strukturalnej
Broler Marcin Mikroorganizmy Eukariotyczne
Brzeziński Marcin dr hab. 26 626 3.146 Zakład Ekologii Roślin i Ochrony Środowiska
Budniak Urszula Laboratorium Rentgenowskich Badań Strukturalnych
Bukowska Aleksandra dr Laboratorium Ochrony i Rekultywacji Wód
Bulska Ewa prof. dr hab. 26 522 3.146 Analityczne Centrum Eksperckie
Cabaj Małgorzata Laboratorium Rentgenowskich Badań Strukturalnych
Cheda Łukasz 26 609 0.16 Radiochemia dla Medycyny i Przemysłu
Chibowski Piotr 26 540 3.147 Zakład Ekologii Roślin i Ochrony Środowiska
Chiliński Michał 26 583 4.38 Laboratorium Informacji Obrazowej
Chmielewska Monika 26 539 3.155 Laboratorium Biochemii i Ochrony Środowiska
Chmielewski Michał dr 26 630 3.116 Laboratorium Chemii Supramolekularnej
Chodkiewicz Michał dr Laboratorium Rentgenowskich Badań Strukturalnych
Chojnacki Jan dr 26 623 1.130 Zakład Ekologii Roślin i Ochrony Środowiska
Chotkowski Maciej dr 26 565 1.17 Radiochemia dla Medycyny i Przemysłu
Chołuj Artur dr 26 686 3.103 Laboratorium Chemii Supramolekularnej
Chróst Ryszard J. prof. dr hab. 26 654 2.122 Laboratorium Ochrony i Rekultywacji Wód
Cichowicz Grzegorz 26 526 2.13 ACELab
Ciesielski Arkadiusz 26 529 2.08 ACELab
Cyrański Michał prof. dr hab. 26 529 2.08 ACELab
Czepiński Łukasz 26 561 1.35 Zakład Paleologii i Ewolucji
Czerwiński Andrzej prof. dr hab. 26 564 1.15 Radiochemia dla Medycyny i Przemysłu
Dąbrowski Michał 26 551 3.12 Laboratorium Syntezy Metaloorganicznej
Dawidowicz Piotr prof. dr hab. 26 534 5.16 Ekologia Siedlisk i Organizmów Wodnych
Dec Robert 26 591 1.09 Chemia Biofizyczna
Dembicz Iwona 26 528 1.133 Zakład Ekologii Roślin i Ochrony Środowiska
Dmowski Krzysztof doc. dr hab. 26 603 4.35 Ekologia Zwierząt
Dobrowolski Michał dr 26 529 2.08 ACELab
Dobrzycki Łukasz dr 26 529 2.08 ACELab
Domagała Sławomir dr Laboratorium Rentgenowskich Badań Strukturalnych
Dominiak Paulina dr hab. Laboratorium Rentgenowskich Badań Strukturalnych
Dorosz Julia 26 520 5.10 Ekologia Siedlisk i Organizmów Wodnych
Dramińska Sylwia dr 26 547 4.04 Laboratorium Bionanostruktur
Duchnowicz Anna 26 602 2.27 Chemia Atmosfery
Dzik Jerzy prof. dr hab. 26 515 1.49 Zakład Paleologii i Ewolucji
Dzwolak Wojciech prof. dr hab. 26 567 4.40 Chemia Biofizyczna
Fedorczyk Bartłomiej 26 546 2.24 Laboratiorim Związków Biologicznie Czynnych
Fells Alicja Mikroorganizmy Eukariotyczne
Filipek Sławomir prof. dr hab. 26 545 4.132 Laboratorium Biomodelowania
Gadomski Wojciech Jerzy prof. dr hab.
Gajda Katarzyna 26 552 3.10 Laboratorium Syntezy Metaloorganicznej
Gajda Roman Laboratorium Rentgenowskich Badań Strukturalnych
Galera Halina dr 26 525 1.143 Zakład Ekologii Roślin i Ochrony Środowiska
Ganeczko Monika 26 602 2.27 Chemia Atmosfery
Gantumur Altantsetseg 3.145 Zakład Ekologii Roślin i Ochrony Środowiska
Gapińska Marta Mikroorganizmy Eukariotyczne
Gierczak Tomasz dr hab. 26 544 2.31 Chemia Atmosfery
Gliwicz Maciej prof. dr hab. 26 512 5.21 Ekologia Siedlisk i Organizmów Wodnych
Goldstein Klara 26 621 1.135 Zakład Ekologii Roślin i Ochrony Środowiska
Goral Anna Laboratorium Rentgenowskich Badań Strukturalnych
Gorczak Michał 4.161 Pracownia Mykologiczna
Górka Michał 26 664 0.05 Nowe Metody Spektroskopii NMR w Badaniach Strukturalnych Biomolekuł
Górna Maria dr 3.114 Grupa Biologii Strukturalnej
Gortat Tomasz dr 26 594 4.45 Ekologia Zwierząt
Gorzkowski Maciej dr 26 662 1.14 Nowe Źródła Energii
Gralec Barbara 26 663 4.135 Nowe Źródła Energii
Grdeń Michał dr hab. 26 654 1.15 Radiochemia dla Medycyny i Przemysłu
Grela Karol prof. dr hab. 26 513 3.17 Laboratorium Syntezy Metaloorganicznej
Grudziądz Katarzyna 26 585 0.06 Nowe Metody Spektroskopii NMR w Badaniach Strukturalnych Biomolekuł
Grudzień Krzysztof 26 628 3.06 Laboratorium Syntezy Metaloorganicznej
Gryczyńska Alicja dr 26590 4.51 Ekologia Zwierząt
Grzesiuk Małgorzata 26 568 5.20 Ekologia Siedlisk i Organizmów Wodnych
Gumińska Natalia Mikroorganizmy Eukariotyczne
Głębicka Zuzanna 26 627 1.30 Pracownia Fotoelektrochemii
Halicz Ludwik dr prof. UW 26 708 4.16 Analityczne Centrum Eksperckie
Hankiewicz Anna 26 518 5.06 Zakład Ekologii Roślin i Ochrony Środowiska
Hernik - Magoń Agnieszka 26 591 1.09 Chemia Biofizyczna
Hoser Anna Laboratorium Rentgenowskich Badań Strukturalnych
Hyk Wojciech dr hab. 26 668 4.125 Pracownia Teorii Zastosowań Elektrod
Istel Łukasz 4.160 Pracownia Mykologiczna
Jabłońska Anna dr Materiały dl Biosensorów
Jabłońska Ewa dr 26 624 1.138 Zakład Paleologii i Ewolucji
Jan Kutner dr 3.101 Grupa Biologii Strukturalnej
Konarzewska Dorota 26 660 4.28 Laboratorium Fizykochemi Powierzchni
Konopka Anna dr 26 708 4.16 Analityczne Centrum Eksperckie
Koperski Paweł, dr hab. 26 538 5.17 Ekologia Siedlisk i Organizmów Wodnych
Kościuczuk Olga 25 555 4.09 Analityczne Centrum Eksperckie
Kotowski Wiktor dr hab. 26 528 1.134 Zakład Ekologii Roślin i Ochrony Środowiska
Kotyła Sylwia 26 526 2.13 ACELab
Kowalska Monika dr 3.101 Grupa Biologii Strukturalnej
Kozakiewicz Anna dr 26 543 4.47 Ekologia Zwierząt
Kozakiewicz Michał prof.dr hab. 26 514 4.36 Ekologia Zwierząt
Koźmiński Wiktor prof. dr hab. 26 519 0.07 Nowe Metody Spektroskopii NMR w Badaniach Strukturalnych Biomolekuł
Kozub Łukasz 1.133 Zakład Ekologii Roślin i Ochrony Środowiska
Krata Agnieszka dr 26 703 4.08 Analityczne Centrum Eksperckie
Krężelewska - Zdunek Izabela 26 539 3.155 Zakład Ekologii Roślin i Ochrony Środowiska
Krupska Małgorzata Mikroorganizmy Eukariotyczne
Kubsik Marcin Laboratorium Rentgenowskich Badań Strukturalnych
Kulboka Paweł Elektrochemia Nowych Materiałów
Kulczycka Agata Mikroorganizmy Eukariotyczne
Kulik Marta Laboratorium Rentgenowskich Badań Strukturalnych
Kumar Prashant Laboratorium Rentgenowskich Badań Strukturalnych
Kurek Eliza dr 26 555 4.09 Analityczne Centrum Eksperckie
Kurowska Magdalena 26 532 3.31 Laboratorium Syntezy Metaloorganicznej
Kwiatkowski Maciej 26 627 1.30 Pracownia Fotoelektrochemii
Latek Dorota dr 26 545 4.132 Laboratorium Biomodelowania
Lewera Adam dr hab. 26 550 4.142 Nowe Źródła Energii
Lewera Lidia 4.161 Pracownia Mykologiczna
Maćkiewicz Marcin 26 668 4.121 Pracownia Teorii Zastosowań Elektrod
Majdecka Dominika 26 547 4.04 Laboratorium Bionanostruktur
Makal Anna dr Laboratorium Rentgenowskich Badań Strukturalnych
Marcisz Kamil 26 668 4.121 Pracownia Teorii Zastosowań Elektrod
Maszczyk Piotr 26 518 5.07 Ekologia Siedlisk i Organizmów Wodnych
Masłowska Krystyna 3.112 Laboratorium Chemii Supramolekularnej
Matyszewska Dorota dr 26 547 4.04 Laboratorium Bionanostruktur
Małecki Paweł 26 552 3.10 Laboratorium Syntezy Metaloorganicznej
Melaniuk Jolanta 26 518 5.06 Ekologia Siedlisk i Organizmów Wodnych
Mermer Janusz 26 561 1.35 Zakład Paleologii i Ewolucji
Meronka Robert dr 26 531 4.49 Ekologia Zwierząt
Meterski Mattew dr 3.129 Grupa Biologii Strukturalnej
Mętrak Monika dr 26 542 3.152 Zakład Ekologii Roślin i Ochrony Środowiska
Michalska - Kacymirow Magdalena dr 26 703 4.08 Analityczne Centrum Eksperckie
Michalska Malina dr inż. 26 628 3.06 Laboratorium Syntezy Metaloorganicznej
Mielodzić Paulina Elektrochemia Nowych Materiałów
Mikoszewski Stefan dr 26 712 4.48 Ekologia Zwierząt
Mikulski Andrzej dr 26 559 5.14 Ekologia Siedlisk i Organizmów Wodnych
Milanowski Rafał dr Mikroorganizmy Eukariotyczne
Milewski Mariusz 26 533 3.14 Laboratorium Syntezy Metaloorganicznej
Minkowska Elżbieta 26 518 5.06 Ekologia Siedlisk i Organizmów Wodnych
Misicka - Kęsik Aleksandra prof. dr hab. 26 546 2.22 Laboratorium Związków Biologicznie Czynnych
Miszta Przemysław dr 26 545 4.132 Laboratorium Biomodelowania
Moczyński Maciej 26 560 1.48 Zakład Paleologii i Ewolucji
Modzelewska Anna dr 26 545 4.132 Laboratorium Biomodelowania
Młynarczyk Krzysztof 4.132 Grupa Biologii Strukturalnej
Namur -Ochalska Anna dr 26 623 1.141 Zakład Ekologii Roślin i Ochrony Środowiska
Narożniak Ewa 26 520 5.10 Ekologia Siedlisk i Organizmów Wodnych
Nieckarz Damian dr 26 686 3.103 Laboratorium Chemii Supramolekularnej
Niedzielski Jan prof. 26 544 2.31 Chemia Atmosfery
Niżyński Bartosz 26 591 1.09 Chemia Biofizyczna
Nowak Anna 26 546 2.24 Laboratorium Związków Biologicznie Czynnych
Nowakowska Monika 26 546 2.24 Laboratorium Związków Biologicznie Czynnych
Okrasińska Alicja 4.160 Pracownia Mykologiczna
Olejnik Piotr dr 26 557 2.15 Materiały dla Biosensorów
Olga Syta 26 705 4.13 Interdyscyplinarne Laboratorium Badań Archeometrycznych
Ostrowski Marek dr 26 583 4.38 Laboratorium Informacji Obrazowej
Ozimek Teresa dr 26 601 5.19 Ekologia Siedlisk i Organizmów Wodnych
Pająk Małgorzata dr 26 558 1.23 Pracownia Syntezy Nanomateriałów
Pasznik Paweł 26 545 4.132 Laboratorium Biomodelowania
Pawelec Alicja 26 520 5.10 Ekologia Siedlisk i Organizmów Wodnych
Pawlędzio Sylwia Laboratorium Rentgenowskich Badań Strukturalnych
Pawlikowski Paweł dr 1.140 Zakład Ekologii Roślin i Ochrony Środowiska
Pawłowska Julia dr 4.161 Pracownia Mykologiczna
Pawłowski Jan dr 26 660 4.28 Laboratorium Fizykochemi Powierzchni
Pazio Aleksandra Laboratorium Rentgenowskich Badań Strukturalnych
Pałka Katarzyna dr 26 558 1.23 Pracowna Syntezy Nanomateriałów
Pałys Barbara prof. dr hab. 26 557 2.15 Materiały dla Biosensorów
Piechowski Rafał 26 561 1.35 Zakład Paleologii i Ewolucji
Pieczyńska Ewa prof. dr hab. 26 601 1.35 Ekologia Siedlisk i Organizmów Wodnych
Pieniążek Agnieszka 26 603 4.33 Ekologia Zwierząt
Pietrzak Barbara dr 26 586 5.20 Ekologia Siedlisk i Organizmów Wodnych
Pijanowska Joanna prof. dr hab. 26 597 5.04 Ekologia Siedlisk i Organizmów Wodnych
Piwowar Justyna 26 689 1.10 Nowe Źródła Energii
Połczyński Piotr Elektrochemia Nowych Materiałów
Pruszkowska Kamila 26 526 2.13 ACELab
Radzikowski Jacek 26 530 5.15 Ekologia Siedlisk i Organizmów Wodnych
Rdzanek Mikołaj Elektrochemia Nowych Materiałów
Rogala Kinga 26 602 2.27 Chemia Atmosfery
Rogulski Zbigniew dr hab. 26 517 1.17 Radiochemia dla Medycyny i Przemysłu
Rojek Maciej 26 709 4.17 Analityczne Centrum Eksperckie
Rybicka Anna dr 26 532 3.31 Laboratorium Syntezy Metaloorganicznej
Rybińska Anna 26 595 4.44 Ekologia Zwierząt
Rzepiński Patryk 26 526 2.13 ACELab
Rzonsowska Monika dr 26 629 3.108 Laboratorium Chemii Supramolekularnej
Sanjuan - Szklarz Fabiola Laboratorium Rentgenowskich Badań Strukturalnych
Saurabh Saxena 26 585 0.06 Nowe Metody Spektroskopii NMR w Badaniach Strukturalnych Biomolekuł
Ścibisz Grzegorz 26 591 1.09 Chemia Biofizyczna
Sęk Sławomir dr hab. prof. UW 26 661 4.30 Laboratorium Fizykochemi Powierzchni
Siciński Rafał prof. dr hab. 26 546 2.24 Laboratorium Związków Biologicznie Czynnych
Siedlecki Igor 4.160 Pracownia Mykologiczna
Siporska Agnieszka dr 26 610 0.08 Radiochemia dla Medycyny i Przemysłu
Siuda Waldemar dr hab. 26 692 2.128 Laboratorium Ochrony i Rekultywacji Wód
Skompska Magdalena prof. dr hab. 26 627 1.29 Pracownia Fotoelektrochemii
Skrzeczkowski Jakub 3.129 Grupa Biologii Strukturalnej
Ślusarczyk Mirosław dr hab. 26 530 5.15 Ekologia Siedlisk i Organizmów Wodnych
Socha Paweł 26 526 2.13 ACELab
Sokół Mirosława dr 26 586 4.46 Ekologia Zwierząt
Sokołowska Katarzyna dr 26 546 2.24 Laboratorium Związków Biologicznie Czynnych
Stachowicz Marcin Laboratorium Rentgenowskich Badań Strukturalnych
Strawińska Justyna 4.160 Pracownia Mykologiczna
Sudnik - Wójcikowska Barbara dr hab. prof. UW 26 624 1.139 Zakład Ekologii Roślin i Ochrony Środowiska
Sulwiński Marcin 26 540 3.147 Zakład Ekologii Roślin i Ochrony Środowiska
Suska - Malawska Małgorzata dr hab. 26 510 3.170 Laboratorium Biochemii i Ochrony Środowiska
Świetlikowska Agnieszka 26 557 2.15 Materiały dla Biosensorów
Świś Przemysław 26 561 1.35 Zakład Paleologii i Ewolucji
Symonides Ewa prof. dr hab. 1.144 Zakład Ekologii Roślin i Ochrony Środowiska
Sytniczuk Adrian 26 553 3.14 Laboratorium Syntezy Metaloorganicznej
Szczepaniak Grzegorz 26 628 3.06 Laboratorium Syntezy Metaloorganicznej
Szklarczyk Marek dr hab. 26 530 5.15 Pracownia Fotoelektrochemii
Szybiński Marcin 26 546 2.24 Laboratorium Związków Biologicznie Czynnych
Słoniewski Maciej dr Elektrochemia Nowych Materiałów
Tarapata Marlena 26 621 1.135 Zakład Ekologii Roślin i Ochrony Środowiska
Taraszewska Paulina 26 526 2.13 ACELab
Tałanda Joanna 26 520 5.10 Ekologia Siedlisk i Organizmów Wodnych
Tałanda Mateusz 26 561 1.37 Zakład Paleologii i Ewolucji
Tischer Marta 4.161 Pracownia Mykologiczna
Tobolska Agnieszka 26 561 1.35 Zakład Paleologii i Ewolucji
Tomasiak Marcin 26 518 5.07 Ekologia Siedlisk i Organizmów Wodnych
Trzybiński Damian dr Laboratorium Rentgenowskich Badań Strukturalnych
Tykarski Piotr dr 26 537 4.43 Ekologia Zwierząt
Tymosiak - Stefańska Agnieszka dr Elektrochemia Nowych Materiałów
Wagner Barbara dr hab. 26 709 4.17 Interdyscyplinarne Laboratorium Badań Archeometrycznych
Wesela - Bauman Grzegorz Laboratorium Rentgenowskich Badań Strukturalnych
Wilczura - Wachnik Hanna dr 26 546 2.22 Laboratorium Związków Biologicznie Czynnych
Wileńska Beata dr inż. 26 546 2.22 Laboratorium Związków Biologicznie Czynnych
Wilk Dariusz dr 26 706 4.14 Analityczne Centrum Eksperckie
Wilk Mateusz 3.145 Zakład Ekologii Roślin i Ochrony Środowiska
Winnicka Elżbieta dr 26 558 1.23 Pracowna Syntezy Nanomateriałów
Wiśniewska Marta 26 621 1.135 Zakład Ekologii Roślin i Ochrony Środowiska
Witkowski Bartłomiej dr 26 602 2.27 Chemia Atmosfery
Wódkiewicz Maciej dr 26 625 4.08 Analityczne Centrum Eksperckie
Woińska Magdalena Laboratorium Rentgenowskich Badań Strukturalnych
Wojciechowski Marcin dr 26 703 4.08 Analityczne Centrum Eksperckie
Woźniak Krzysztof prof. dr hab. Laboratorium Rentgenowskich Badań Strukturalnych
Wrzosek Marta dr 4.161 Pracownia Mykologiczna
Wyszomirski Tomasz dr 26 596 1.131 Zakład Ekologii Roślin i Ochrony Środowiska
Zakryś Bożena prof. dr hab. 30 550 Mikroorganizmy Eukariotyczne
Zarębska Kamila 26 627 1.30 Pracownia Fotoelektrochemii
Zawada Bartłomiej 3.112 Laboratorium Chemii Supramolekularnej
Zawadzka - Kazimierczuk Anna dr 26 585 0.06 Nowe Metody Spektroskopii NMR w Badaniach Strukturalnych Biomolekuł
Żerko Szymon 26 664 0.05 Nowe Metody Spektroskopii NMR w Badaniach Strukturalnych Biomolekuł
Zwoliński Krzysztof dr 26 629 3.108 Laboratorium Chemii Supramolekularnej
Ładziak Iwona 26 539 3.155 Laboratorium Biochemii i Ochrony Środowiska
Łuciuk Anna 26 555 4.09 Analityczne Centrum Eksperckie
Łukomska - Kowalczyk Maja Mikroorganizmy Eukariotyczne

Informacje dla gości

Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego mieści się w Warszawie, przy ul. Żwirki i Wigury 101 – jednej z głównych arterii komunikacyjnych dzielnicy Ochota. Dokładna lokalizacja Centrum zaznaczona jest na mapie załączonej poniżej. Dojazd do Centrum jest od strony ulicy Banacha 2b. Budynek CNBCh UW położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Wydziału Biologii (ul. Miecznikowa 1), oba budynki połączone są nadziemnym łącznikiem.

Dojazd

W niewielkiej odległości od gmachu Centrum znajdują się przystanki następujących autobusów: 136, 157, 167, 175, 187, 188, 191, 382, 504, 512, 521, 523, oraz tramwajów: 1, 7, 9, 14, 25, 35. Siedziba Cenrum będzie doskonale połączona z węzłami komunikacyjnymi:

  • Dworcem Centralnym PKP: dojazd autobusem 175, 512, dojazd tramwajem 7, 9, 25
  • Dworcem Zachodnim PKPi PKS: dojazd autobusem 187, 382, 523
  • Portem lotniczym im. Chopina: dojazd autobusem 175, 188
Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych
Uniwersytetu Warszawskiego