W imieniu Polskiego Centrum Studiów nad Prawem i Gospodarką Chin zapraszamy na szkolenie dla pracowników administracyjnych oraz dydaktycznych Uniwersytetu Warszawskiego dotyczące prowadzenia badań naukowych.

Temat szkolenia: Between East and West: Different perspectives on research. How to host and cooperate with Chinese researchers?

Szkolenie poprowadzą: Xiaoli Bao (Renmin University, visiting Researcher Harvard University), Dongfang Li (Beijing foreign Studies University) oraz Ran Wang (Renmin University).

Termin: 24 lutego 2021 r. godz. 10:30 – 11:30 na platformie ZOOM.

Możliwe jest również odbycie konsultacji indywidualnych z Panią Xiaoli Bao po wcześniejszym umówieniu od godziny 11:30.

Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikat udziału w szkoleniu realizowanym w ramach grantu Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej.

Prosimy zgłaszać swój udział na e-mail: china.law@wpia.uw.edu.pl podając imię i nazwisko, stanowisko oraz numer kontaktowy.

Na szkolenie wymagana jest rejestracja. Liczba miejsc ograniczona. Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim.

*Rejestracja na szkolenie jest jednoznaczna z zobowiązaniem do wypełnienia formularza zgłoszeniowego oraz zgody na przetwarzanie danych wymaganych przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej oraz ankiety ewaluacyjnej.

poniedziałek, Luty 22, 2021 - 15:59