• Polski
 17 czerwca o godz. 9.00 transmitowany będzie początek zebrania Kolegium Elektorów UW, którzy wybiorą rektora Uniwersytetu Warszawskiego na kadencję 2020-2024. Wyniki wyborów ogłoszone zostaną online.

Kolegium Elektorów UW wybierze rektora oraz członków Senatu UW. Na urząd rektora Uniwersytetu Warszawskiego kandydują: prof. Alojzy Z. Nowak, prof. Paweł Strzelecki oraz prof. Andrzej Tarlecki.

Głosowanie odbędzie się jednocześnie w pięciu miejscach na terenie Kampusu Głównego UW:

• od godz. 9.00 do 11.30 będą wydawane karty do głosowania,
  • po zliczeniu głosów ok. godz. 13.30 Przewodniczący UKW ogłosi wyniki online,
  • w razie konieczności przeprowadzenia drugiej tury głosowania, odbędzie się ona tego samego dnia o godz. 14.30 (w takim przypadku po godz. 16.00 zostaną zliczone głosy, a następnie ogłoszone wyniki wyborów).

Źródło: www/uw.edu.pl

środa, Czerwiec 17, 2020 - 9:55