14 listopada 2017 roku na zaproszenie Wydziału Prawa i Administracji UW do Warszawy przyjechała delegacja z Państwowego Instytutu Badawczego Republiki Białoruskiej z Mińska. Wizyta miała na celu nawiązanie współpracy badawczej w obszarze kryminalistyki. Przedstawiciele białoruskiej rządowej jednostki badawczej Białorusi odwiedzili również CNBCh UW, delegacji towarzyszył prof. dr hab. Piotr Girdwoyń  z Wydziału Prawa i Administracji UW. Goście wspólnie zwiedzili wybrane laboratoria badawcze, w tym Laboratorium Mikroskopii i Spektroskopii Elektronowej, Analityczne Centrum Eksperckie oraz Zielnik. Ze względu na swoje zainteresowania, goście byli pod wrażeniem nowoczesnej aparatury badawczej oraz entuzjazmu młodych badaczy.

Zdjęcie,od lewej: prof. Piotr Girdwoyń, prof. Jewgienij Grigoriewicz Buśko, prof. Ewa Bulska, dr Ivan Doda, Anna Khokh, Konrad Zawadzki

piątek, Styczeń 12, 2018 - 9:51