„Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zgłaszania propozycji kursów na II trymestr roku akademickiego 2017/2018. Jest to świetna okazja do przekazania swojej pasji wszystkim chętnym, niezależnie od wykształcenia, wieku i poglądów.

Od naszych Wykładowców wiemy, że jest to praca pozwalająca na nowo poznać swój obszar zainteresowań, przy wdzięcznej współpracy z zainteresowanymi Słuchaczami.

W celu zgłoszenia kursu w ramach Uniwersytetu Otwartego Uniwersytetu Warszawskiego należy wejść na stronę https://wykladowca.uo.uw.edu.pl/, zalogować się na konto wykładowcy oraz przesłać propozycję zajęć. Następnie wydrukowane zgłoszenie z wymaganymi podpisami i pieczęciami dostarczyć do biura Uniwersytetu Otwartego UW (ul. Krakowskie Przedmieście 24, pokój 13). Zapraszam do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi zgłaszania kursów znajdującymi się w załączniku „Jak zgłosić kurs? Przewodnik dla Wykładowców UOUW”.

Zgłoszenia przyjmowane będą zarówno w wersji elektronicznej, jak i papierowej do 26 października 2017 roku, do godz. 17.00. Rada UOUW rozpatrywać będzie tylko te programy, które zostały przesłane przez stronę wykładowca.uo.uw.edu.pl, a następnie złożone w biurze UOUW w formie wydruków, spełniających wymogi formalne.

Zajęcia mogą rozpoczynać się między 15 stycznia a 28 lutego 2018 roku. Przy wyborze godzin zajęć proszę pamiętać, że Słuchaczami Uniwersytetu Otwartego UW są przede wszystkim osoby pracujące, dlatego też zajęcia w dni powszednie nie mogą rozpoczynać się przed godziną 16.45.

Zachęcam do zapoznania się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi zgłaszania kursów oraz współpracy z Uniwersytetem Otwartym, dostępnymi na naszej stronie internetowej w zakładce ,,Dla wykładowców” (http://www.uo.uw.edu.pl/dla-wykladowcow).

Zapraszam również do kontaktu z biurem UOUW, a w szczególności do Punktu Konsultacyjnego (Katarzyna Iwanik, tel. 22 552 15 27, katarzyna.iwanik@uo.uw.edu.pl, Katarzyna Paczóska, tel. 22 552 40 76, katarzyna.paczoska@uo.uw.edu.pl).

środa, Wrzesień 6, 2017 - 13:07