• Polski

Nauka dla Środowiska i Biznesu – Oferta Centrum Nauk Biologiczno – Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego – publikacja pokazuje, że CNBCh UW to miejsce, które stwarza możliwość prowadzenia prac o charakterze komercyjnym, wykraczających znacząco poza badania podstawowe. Centrum to wybitni naukowcy oraz laboratoria wyposażone w najwyższej klasy aparaturę pomiarową.

Pobierz plik oferta

Historyczna Kolekcja Chemicznych Materiałów Odniesienia – znajduje się od marca br. w budynku CNBCh UW, w holu na piętrze 0, obok auli C. W ulotce można przeczytać o historii kolekcji, jak do nas trafiła oraz skąd pochodzą eksponaty.

Pobierz plik ulotka materialy odniesienia_elektro

Laboratory of Microscopy and Electron Spectroscopy – ulotka w języku angielski przedstawiająca ofertę komercyjną oraz wyposażenie Laboratorium Mikroskopii i Spektroskopii Elektronowej.

Pobierz plik LMSE

Twoje Miejsca w CNBCh UW – CNBCh UW to nie tylko miejsce, z doskonała ofertą sal konferencyjnych i seminaryjnych, to także pokój metrologiczny, „Miejsce dobrych spotkań”, posiadamy także „pokój rodzinny”, z którego mogą korzystać pracownicy CNBCh UW.

Pobierz plik oferta_sale_elektro

5 LAT RAZEM NA DOBRY POCZĄTEK – publikacja przedstawiająca 5 lat działalności CNBCh UW. Minione 5 lat było okresem pełnym dobrych wydarzeń: seminariów, konferencji, wizyt oficjalnych delegacji, jak również wizyt roboczych osób zainteresowanych współpracą. Z publikacji można dowiedzieć się o historii Jednostki, o tym jak wygląda teraz oraz o planach na przyszłość.

Pobierz plik sprawozdanie 5 LAT RAZEM NA DOBRY POCZĄTEK

Cienca Para El Comercio y Medio Ambiente – ulotka w języku hiszpańskim przedstawiająca
ofertę komercyjną CNBCh UW.

Pobierz plik Nauka dla Biznesu po Hiszpańsku

Science for business nad enviroment – ulotka w języku angielskim przedstawiająca
ofertę komercyjną CNBCh UW.

Pobierz plik Science for business and enviroment

Książka kontaktowa – spis najważniejszych
numerów telefonów.

Pobierz plik książka telefoniczna

Science for Business and Environment – publikacja w języku angielskim przedstawiająca ofertę Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych. CNBCh UW to miejsce, które stwarza możliwość prowadzenia prac o charakterze komercyjnym, wykraczających znacząco poza badania podstawowe. Centrum to wybitni naukowcy oraz laboratoria wyposażone w najwyższej klasy aparaturę pomiarową.

Pobierz plik OFERTA ANG_elektro