Mamy przyjemność zaprosić Państwa na tegoroczny cykl otwartych wykładów pt. Zrównoważony rozwój w teorii i praktyce w 2020 r. poświęcony tematowi Sto lat ochrony środowiska w Polsce. Osiągnięcia – wyzwania – trendy.

Jak co roku wykłady w semestrze letnim organizuje Uniwersyteckie Centrum Badań nad Środowiskiem Przyrodniczym i Zrównoważonym Rozwojem inicjator i koordynator Warszawskiego Metropolitalnego Centrum Eksperckiego Edukacji dla Zrównoważonego Rozwoju (RCE Warsaw Metropolitan).

Wykład inauguracyjny z udziałem prof. Macieja Nowickiego „Polityka ochrony środowiska w Polsce w minionym półwieczu” odbędzie się 20.02.2020 r. i towarzyszyć mu będzie skromna uroczystość, którą nazwaliśmy „Urodziny UCBŚ”, bowiem w lutym 2020 obchodzimy 31 rocznicę utworzenia naszej jednostki uniwersyteckiej.

Szczegółowy harmonogram dostępny jest tu: http://test.msos.uw.edu.pl/pl/popularyzacja/wyklady-otwarte-czwartki-o-czwartej

Spotykamy się jak zawsze w czwartki o godz. 16.00 w Środowiskowym Laboratorium Ciężkich Jonów, ul. Pasteura 5a, na Kampusie Ochota UW.
Zaczynamy w „czwartek o czwartej” 20.02.2020.

czwartek, Luty 13, 2020 - 13:20