Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zgłaszania propozycji kursów na III trymestr roku akademickiego 2019/2020 r. Jest to świetna okazja do przekazania swojej pasji wszystkim chętnym, niezależnie od wykształcenia, wieku i poglądów.

W celu zgłoszenia kursu w ramach Uniwersytetu Otwartego Uniwersytetu Warszawskiego należy wejść na stronę https://wykladowca.uo.uw.edu.pl/, zalogować się na konto wykładowcy oraz przesłać propozycję zajęć. Następnie wydrukowane zgłoszenie z wymaganymi podpisami i pieczęciami dostarczyć do biura Uniwersytetu Otwartego UW (ul. Krakowskie Przedmieście 24, pokój 13).

Zgłoszenia przyjmowane będą zarówno w wersji elektronicznej, jak i papierowej do 7 lutego 2020 r., do godz. 17.00. Rada UOUW rozpatrywać będzie tylko te programy, które zostały przesłane przez stronę wykladowca.uo.uw.edu.pl, a następnie złożone w biurze UOUW w formie wydruków, spełniających wymogi formalne.

UOUW - Logo

Zajęcia mogą rozpoczynać się od 14 kwietnia 2020 roku i powinny zakończyć się do 31 lipca 2020 roku. Przy wyborze godzin zajęć proszę pamiętać, że Słuchaczami Uniwersytetu Otwartego UW są przede wszystkim osoby pracujące, dlatego też zajęcia w dni powszednie nie mogą rozpoczynać się przed godziną 16.45.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.uo.uw.edu.pl/dla-wykladowcow.

czwartek, Styczeń 9, 2020 - 12:38