Zapraszamy na IX Noc Biologów 2020. Tematem przewodnim Nocy są Globalne Zmiany Środowiska.

Już w piątek 10 stycznia 2020 roku odbędzie się dziewiąta edycja Nocy Biologów. Organizatorzy wydarzenia przygotowali liczne atrakcje na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz w Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Wstęp wolny.
Nasza „Noc” zacznie się o zmroku, o godzinie 17:00, a skończy o 23:30.

Na naszych gości czeka:

• prawie 8300 miejsc na wykładach w 9 salach,
  • prawie 750 miejsc na warsztatach,
  • interaktywne stoiska,
  • pokazy chemiczne,
  • odczyty książek, wspólne oglądanie filmów i wiele wiele innych!

Wykłady i zajęcia poprowadzą nie tylko pracownicy Wydziału Biologii, ale także naukowcy z pokrewnych instytucji, popularyzatorzy nauki i osoby zaangażowane w ochronę środowiska.

Obowiązuje system zapisów na warsztaty. System rezerwacji będzie otwarty dla osób indywidualnych od 2.01.2020 r., od godz. 18:00 do 3.01.2020 r.  do godz. 24:00. Linki będą dostępne na FB Nocy oraz na stronie Nocy Biologów.

Naszymi patronami są: Marszałek Województwa Mazowieckiego, Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, Edukacja Globalna oraz Wzór na Ścisłe z Centrum Edukacji Obywatelskiej, Szkoła Edukacji Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Uniwersytetu Warszawskiego, Mazowieckie Stowarzyszenie na Rzecz Uzdolnionych i Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Warszawie.

Patroni medialni to radio ESKA oraz niezależny miesięcznik studencki MAGIEL.

Noc Biologów organizują czynnie: Pracownia Dydaktyki Biologii Wydziału Biologii UW, Samorząd Studentów Wydziału Biologii oraz przedstawiciele: Zakładu Fizjologii Zwierząt, Zakładu Anatomii i Cytologii Roślin Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego.

poniedziałek, Grudzień 30, 2019 - 12:59