Zapraszamy do zgłaszania propozycji autorskich kursów na III trymestr roku akademickiego 2018/2019 oraz programów intensywnych kursów letnich w ramach Uniwersytetu Otwartego Uniwersytetu Warszawskiego. W celu zgłoszenia kursu należy wejść na stronę wykladowca.uo.uw.edu.pl , utworzyć konto wykładowcy oraz przesłać propozycję zajęć. Następnie wydrukowane zgłoszenie z wymaganymi podpisami i pieczęciami dostarczyć do biura Uniwersytetu Otwartego UW (ul. Krakowskie Przedmieście 24, pokój 13).

Zgłoszenia przyjmowane będą do 8 lutego 2019 roku. Rada UOUW rozpatrywać będzie tylko te programy, które zostały przesłane przez stronę wykladowca.uo.uw.edu.pl , a następnie złożone w biurze UOUW w formie wydruków, spełniających wymogi formalne.

Praca w Uniwersytecie Otwartym UW jest świetną okazją do przekazania swojej pasji wszystkim chętnym, niezależnie od wykształcenia, wieku i poglądów. Za prowadzenie zajęć Wykładowcy otrzymują dodatkowe wynagrodzenie, a także mają możliwość skorzystania z bezpłatnych szkoleń organizowanych przez Uniwersytet Otwarty UW, podnoszących kompetencje dydaktyczne.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy Wykładowców do Punktu Konsultacyjnego:

Dorota Pałys
e-mail: dorota.palys@uo.uw.edu.pl
tel. 22 55 21 320

Marta Buraczyńska
e-mail: marta.buraczynska@uo.uw.edu.pl
tel. 22 55 24 076.

 

poniedziałek, Styczeń 7, 2019 - 12:27