Szanowni Państwo,

w imieniu zespołu projektowego Rodzice na Uniwersytecie (http://rodzice.partycypacyjny.uw.edu.pl/) wybranego w tegorocznej edycji Budżetu Partycypacyjnego UW zapraszamy pracowników administracyjnych, pracowników naukowych, doktorantów oraz studentów na edycję jesienną trwających warsztatów. Projekt realizowany jest pod patronatem Prorektor ds. rozwoju UW prof. Anny Gizy-Poleszczuk.

Najbliższe warsztaty odbędą się 16 października w Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych UW – serdecznie zapraszamy zwłaszcza osoby pracujące/studiujące na Kampusie Ochota i w jego okolicach.

Podczas warsztatów skupimy się na prawnych oraz psychologicznych aspektach bycia rodzicem, a także wspólnie zastanowimy się jak uczynić Uniwersytet miejscem bardziej przyjaznym rodzicom.

Zapisy i szczegółowe informacje pod adresem: http://rodzice.partycypacyjny.uw.edu.pl/zapisz-sie-na-wars…/

Serdecznie zachęcamy do udziału oraz przekazywania informacji o warsztatach osobom zainteresowanym. Tych, którzy nie mogą wziąć udziału w warsztatach, a pragną podzielić się swoimi spostrzeżeniami zapraszamy do skorzystania z formularza on-line (http://rodzice.partycypacyjny.uw.edu.pl/podziel-sie-swoim-…/).

Hanna Schreiber

adiunkt, dr
Instytut Stosunków Międzynarodowych
Uniwersytet Warszawski
poniedziałek, Październik 8, 2018 - 16:53